Petr Barcal - realitní makléř


Oddíly

Rekreační oddíl
Oddíl hraje v pondělí od 17 do 21 hodin a je určen rekreačním hráčům bez ohledu na věk a výkonnost. Hraje se zde dlouhodobá rekreační soutěž jednotlivců, v níž jsou hráči rozděleni podle výkonnosti a občas jednorázové turnaje dvouher a čtyřher. Nedochazí zde k tréninku hráčů, jde o hraní rekreačních soutěže a v mezičasech o volné hraní.

Hlavní náplní rekreačního oddílu je Liga TTC Praha, což je dlouhodobá soutěž jednotlivců.
Ligu TTC Praha doplňují Poháry TTC Praha. Tyto turnaje se hrají jednorázově (Podzimní, Vánoční, Mistrovství a Velikonoční).

Oddíl registrovaných hráčů
Zhruba po 18 letech činnosti rekreačního oddílu jsme přes turnaje, které pořádáme pro veřejnost, získali další kvalitní hráče a zapojili jsme se spolu s nejlepšími hráči rekreačního oddílu do registrovaných soutěží PSST. Začali jsme sezónou 2010 - 11, do které jsme postavili dvě družstva mužů A a B do 6. třídy pražského přeboru. Z řad oddílu mládeže jsme postavili jedno družstvo dorostu (2. třída) a jedno družstvo starších žáků (2. třída).

Oddíl mládeže
Oddíl trénuje v pondělí, středu a čtvrtek od 15.30 do 17 hodin. Část tréninku je průpravná, v níž se hráči učí jednotlivé úşdery a zdokonalují se v nich. Část je soutěživá. Trénink vede trenér licence C. K dispozici je i tréninkový robot. V oddílu jsou žáci a dorostenci různé výkonnostní úrovně - v tuto chvíli začátečníci a mírně pokročilí. Hráči se dle svých výsledků mohou rozhodnout, zda budou hrát rekreačně a nebo se budou připravovat na hraní v registrované žákovské či dorostenecké soutěži (ti nejlepší mohou hrát i v registrované soutěži dospělých).
Video najdete zde.

CZ liga
Nejde o klasický oddíl s pevným hracím dnem. Hráči hrají dvoukolově rekreační soutěž jednotlivců každý s každým, přičemž termíny zápasů si domlouvají individuálně.
CZ liga po několiak letech skončila a o její znovuobnovení nebyl zájem.

Hrajeme v herně stolního tenisu Centrum stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 (BUS 103 z metra Ládví, stanice Kokořínská).Středa 19.09.2018

Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Naši mládež podporuje Magistrát hl. m. Prahy
Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT